Pasjonatami !

Spotkaliśmy się w English Splash, bo łączy nas świetne przygotowanie merytoryczne, bogate doświadczenie
oraz RADOŚĆ uczenia.

Kim jesteśmy?

zespół nauczycieli
opieka metodyczna

Mam na imię Kasia i jestem nauczycielką angielskiego, ale to już wiecie! Kiedy akurat nie uczę spędzam czas z moim trzema kotami i głuchym psem, chłopakiem, przyjaciółmi
i rodziną. Podróżuję kiedy tylko mogę, daleko, ale też całkiem blisko. Uwielbiam ruch - wspinaczkę, jogę, kolarstwo, a nawet zwykłe spacery. Moja przygoda z nauczaniem zaczęła się 15 lat temu w Kanadzie. Po powrocie wiedziałam, że każdy powinien mieć szansę na poszerzanie swoich horyzontów i to staram się przekazać moim uczniom.

KASIA MATYSIAK

Studiowałam filologię angielską, filologię litewską i kulturoznawstwo Europy Środkowo-Wschodniej, ale to na Uniwersyteckim Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego nauczyłam się jak uczyć:) See you in Splash!

kontakt:

kasia@englishsplash.pl

Cześć! Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz Tłumaczeń Specjalistycznych. Jestem lektorem języka angielskiego od początku studiów, czyli... oj, od 13 lat :) Uczę angielskiego, bo po pierwsze uwielbiam pracę z ludźmi, zaangażowanie i energię na zajęciach. Po drugie, daje mi to ogromną satysfakcję. Po trzecie, ta radość pracy daje mi "pozytywnego kopa" do działania.

PAULINA WOJTERA

kontakt:

paulina@englishsplash.pl

Na swoich zajęciach stawiam na komunikację i staram się "wcisnąć" uczniom tyle słownictwa, ile tylko się da!

Hej! Mam na imię Ewa. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Ukończyłam również Studia Podyplomowe o profilu pedagogicznym na Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Uczę języka angielskiego około 20 lat.

EWA OMOTAYO


kontakt:

ewa@englishsplash.pl

Język angielski jest moją pasją. Bardzo lubię pomagać ludziom w rozwoju umiejętności językowych. Najważniejsza jest dla mnie jednak umiejętność komunikacji, odkrywania „nowego”.


Nauka to nie wielogodzinne „ślęczenie” nad książką to podróż i przygoda w jednym. Lubię łączyć przekazywanie rzetelnej wiedzy z praktyką. To co motywuje mnie do pracy to radość z osiągniętych wyników przez moich uczniów.

Jestem nauczycielem, metodykiem oraz właścicielem English Splash. To kim jestem, wynika z bogatego doświadczenia. Silne podłoże merytoryczne zawdzięczam Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskiem oraz wielu ciekawym szkoleniom. Otwartość i holistyczne podejście do Ucznia – Metodzie Montessori. Pewność efektywności moich metod - kursom biznesowym i szkole językowej. Uczyłam i uczę osoby
w różnym wieku, z różnymi umiejętnościami i różną motywacją do pracy. Te doświadczenia ukształtowały we mnie przekonanie, że nie ma jednej metody uczenia języka i wzbudziły chęć eksperymentowania, szukania jak najefektywniejszych, często nieszablonowych sposobów dotarcia do ucznia.

MARTA SZYMCZAK

Wrodzony optymizm, poczucie humoru i głowa pełna pomysłów są ze mną codziennie w pracy. Prywatnie jestem mamą, która uwielbia włóczyć się górskimi szlakami ze swym mężem i dziećmi: Natalią, Kazikiem, Heleną i Janiną.

kontakt:

wybieram@englishsplash.pl

English Splash

ul. Traugutta 1 a

Błonie

wybieram@englishsplash.pl

515 556 056

English Splash Marta Szymczak © 2018